منو

نقد و بررسی آیپد پرو ۹.۷ اینچی

اپل به عنوان شرکت سازنده آیپد های پرو محسوب می شود که با صفحه نمایش ۹،۷ راهی بازار شده اند. در واقع اپل با بررسی بازار و مشاهده افت تبلت ها سعی کرده تا به دنبال جایگزین آنها باشد که بهترین راه را در آیپدها دیده است. آیپد پرو ۹.۷ اینچی شرکت اپل دارای امکاناتی از قبیل قلم مخصوص، دوربین فوق العاده باکیفیت، بلندگوی های قوی و … می باشد. این آیپد به آیپد ایر ۲شباهت زیادی دارد و از پردازنده A9X پشتیبانی می کند.

از نظر ساختار و شکل ظاهری آیپد پرو ۹.۷ اینچی شباهت زیادی به نسل قبل خود دارد و تمایز آن در اجرای عملیات های سنگین تر است. این آیپد به دلیل داشتن قدرت پردازنده بیشتر می تواند از عملیات های سنگین را نیز برای کاربران اجرا کند. صفحه کلید و قلم نیز آیپد پرو ۹،۷ را به لپ تاپ شبیه کرده است. این آیپد وزن سبک و بدنه ای فلزی و ظریف دارد که همین ویژگی ها زیبایی خاصی را به آن بخشیده است. قیمت آیپد پرو ۹.۷ اینچی در بازار حدود ۵۹۹ دلار محاسبه شده که شاید کمی گران باشد اما با توجه به کارایی آن و همچنین قابلیت ها و ظرفیت آیپد این قیمت منصفانه اعلام شده است.

آیپد پرو 9.7 اینچی

آیپد پرو ۹.۷ اینچی به رنگ نقره ای دارای یک نوار سفید رنگ در دور نمایشگر است که زیبایی آن را دو چندان کرده است. در بالای آن نیز دوربین جلوی آیپد قرار می گیرد. سنسور اثر انگشت در دکمه نیز یکی دیگر از امتیازات آیپد پرو ۹،۷ می باشد. همچنین در بخش مایل به سمت چپ و بالایی آیپد نیز دوربین بیرون زده از بدنه‌ دستگاه جا قرار گرفته و در پایین آن فلش دوگانه‌ی LED وجود دارد. دروبین اصلی آیپد پرو ۹.۷ اینچی، ۱۲ مگاپیکسل است که در نسخه های قبلی ۸ مگاپیکسل بوده است.  تصاویری که با این دستگاه ضبط می شوند، دارای شارپ و نویز کمتری هستند و همین کیفیت تصاویر را افزایش داده است. دوربین سلفی یا FaceTime آیپد پرو ۹.۷ اینچی نیز نسبت به نسل های قبل تر کیفیت بیشتری دارد و از ۱،۲ مگاپیکسل به ۵ مگاپیکسل رسیده است.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها