منو

نقد و بررسی دستگاه Garmin Vivoactive HR

دستگاه Garmin Vivoactive HR به عنوان یکی از دستگاه های همه کاره هوشمند شناخته شده است. این دستگاه می تواند برای تناسب اندام، بازی گلف قایقرانی، دوچرخع سواری، امسی و حتی شنا نیز استفاده شود. ساعت هوشمند آن می تواند ضربان قلب کاربر را نیز ثبت کند که با قیمت ۲۵۰ دلار به فروش رسیده است.

دستگاه Garmin Vivoactive HR به صورت مربع سیاه و سفید و با ظاهری شیک و زیبا طراحی شده است. اگر چه دسته آن از پلاستیک است اما از جنس با کیفیت است و به هیچ عنوان تصویر ساعت را در ذهن کاربر بد نمی کند. بر روی دستگاه یک باطری قدرتمند نیز قرار دارد. دستگاه می تواند تا حدود ۵۰ دقیقه در زیر آب قرار بگیرد. صفحه نمایش آن با توجه به قدرت باتری می تواند نور و روشنایی داشته باشد. این صفحه نمایش با ویژگی های ۱۶۰ * ۶۸ پیکسل با وضوح پایین تصاویر را نشان می دهد اما صفحه نمایش آن به عنوان یک ساعت می تواند مناسب باشد.

دستگاه Garmin Vivoactive HR

اما با این وجود می توان با فعال کردن نور زمینه به راحتی اطلاعات موجود بر روی صفحه دستگاه Garmin Vivoactive HR را بخوبی مشاهده کرد. صفحه نمایش دستگاه نیز لمسی است. بر روی سمت راست دستگاه نیز یک دکمه قرار دارد که گزینه های مختلف از جمله اجرا، دوچرخه سواری، شنا استخر، گلف، راه رفتن، ردیف، SUP اسکی، XC اسکی، اجرا در محیط داخلی، دوچرخه داخلی، راه رفتن در محیط داخلی و ردیف در محیط داخلی به ترتیب نمایش داده می شود.

از دیگر قابلیت های دستگاه Garmin Vivoactive HR می توان به پیش بینی آب و هوا اشاره کرد. اگر برای مسافرات خود را حاضر کرده اید و از وضعیت آب و هوایی نیز بی اطلاع هستید، این دستگاه اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهد. دستگاه دارای سنسورهایی است که می تواند ضربان قلب کاربر را نیز بررسی کند. همچنین دستگاه Garmin Vivoactive HR دارای استقامت بالایی است و به سادگی شکسته نمی شود و می تواند به عنوان یک دستگاه استاندارد GPS استاندارد برای دوچرخه سواران استفاده شود.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها