منو

نقد و بررسی دستگاه Withings ردیاب تناسب اندام

تناسب اندام یکی از آرزوهای همه خانم ها و اقایان است. برای این کار ممکن است رژیم غذایی متناسب در پیش بگیرند و یا از وسایل ورزشی استفاده کنند. در میانه برنامه لاغری نیز از وزنه ها برای مشخص شدن تناسب اندام خود استفاده کنند. اما همیشه یک وزنه برای وزن کردن در دسترس نیست. به همین دلیل می توان از ابزارهای جدیدتر استفاده کرد. دستگاه Withings ردیاب برای تناسب اندام کاربرد دارد. این دستگاه می تواند بر روی مچ دست یا هر جایی که کاربر تمایل دارد، متصل شود. صفحه نمایش دستگاه Withings ردیاب به صورت الکترونیکی نمایش داده می شود و می تواند گزارش دقیقی از وزن او را مشخص کند. از ویژگی های دستگاه Withings ردیاب می توان به زیبایی آن اشاره کرد و اینکه به صورت خودکار و اتوماتیک عمل می کند.

این دستگاه با محیط فلش  UPو با فایل های فشرده نیز سازگار است. دستگاه Withings ردیاب بسیار انعطاف پذیر بوده و می توان آن را در هر جایی از بدن که تمایل دارید، نصب کنید. در مرکز دستگاه Withings ردیاب یک سنسور به شکل دیسک قرار دارد که عملکرد اصلی دستگاه بر عهده این قطعه است.

دستگاه Withings ردیاب

صفحه نمایش این دستگاه دارای یک سوئیچ ردیاب است که می توان با فشار دادن آنها را فعال یا غیر فعال کرد. پس زمینه صفحه نمایش تیره روشن است. از دیگر ویژگی های دستگاه Withings ردیاب می توان به برنامه های سلامت جسمانی اشاره کرد. در پشت دستگاه نیز یک محفظه برای باتری قرار دارد که می توان آن را شارژر اختصاصی شارژ کرد.

 این دستگاه در برابر ۵ دستگاه خودپرداز مقاوم است و حتی می تواند تا ۵۰ متر زیر آب قرار بگیرد. بنابراین شما می توانید با بستن دستگاه Withings ردیاب بر روی دست یا کمربند خود، ۵۰ متر در زیر آب شنا کنید. اطلاعاتی که بر روی این دستگاه قرار می گیرد می تواند در مورد میزان چربی های ذوب شده و چربی های باقی مانده در بدن باشد. یکی از امتیازات ویژه دستگاه Withings ردیاب، امکان اتصال آن به گوشی اندروید است. در قسمت تنظیمات گوشی نیز می توان تیره یا روشن بودن صفحه نمایش را تغییر داد.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها