منو

نقد و بررسی ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10

ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 دومین ساعت هوشمند اندرویدی است که می تواند کاربران را نسبت به تمامی کارهای روزانه آگاه کند. این ساعت به درخواست شرکت گوگل ساخته و راهی بازار شده است. جالب اینکه با استقبال زیادی نیز مواجه شده و هم اکنون در حال تولید نسخه های جدیدتر آن می باشند.

ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 برای افرادی که عاشق خارج شدن از منزل هستند، طراحی شده است. یک شرکت تجاری معتبر با نام G-SHOCK نیز برای ساخت چنین ساعتی تلاش زیادی کرده است. این شرکت بر این نظر است که ساعت های سونتو و گارمین نمی توانند نیازهای امروز مشتریان را برآورده کنند، بنابراین با ساخت یک ساعت هوشمند می توان گام به گام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کرد.

ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 با قیمت ۵۰۰ دلار وارد بازار شده است و در حال حاضر به عنوان یکی از ساعت های محبوب اندرویدی محسوب می شود. این ساعت دارای سنسورهایی است قابلیت کمک رسانی به کاربران را در حالت های دوچرخه سواری، ماهیگیری، پیاده روی، خرید و … را دارد. بر روی ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 چند دکمه قرار دارد که دسترسی کاربران به نرم افزارهای ساعت را فراهم می کند.

ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10

وجود قطعاتی از شرکت گارمین Fenix در این ساعت، آن را ضد آب و محافظ در مقابل گرد و غبار کرده است. میزان مقاومت ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 در مقابل آب در حدود ۱۰۰ دقیقه است. در گذشته ساعت هایی با مقاوت ۵۰ دقیقه نیز ساخته شده بودند. وزن این ساعت سبک و راحت است. به طوری که با قرار دادن آن بر روی مچ دست، به هیچ عنوان احساس سنگینی نخواهید کرد. بند ساعت نیز پلاستیکی و بارک و به شکل زیبایی تزئین شده است.

ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 دارای صفحه نمایش بزرگ است. باطری این ساعت نیز قابل ترمیم و پر کردن است و البته دوام و مقاومت آن بیشتر از ساعت های غیرهوشمندمی باشد. صفحه نمایش آن ۱،۳۲ اینچ است و تصاویر را با رزولوشن ۳۲۰ × ۳۰۰ پیکسل نشان می دهد. یکی از برنامه هایی که بر روی ساعت هوشمند کاسیو WSD-F10 نصب شده، امکان رنگی یا تک رنگ کردن صفحه نمایش است. البته از دیگر ویژگی های این ساعت می توان به لمسی بودن صفحه نمایش نیز اشاره کرد.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها