منو

نقد و بررسی ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230

Garmin به عنوان یکی از ساعت های جدید معرفی شده است که به صورت هوشمند طراحی شده است. این ساعت دارای سنسورهای نوری ضربان قلب است که می تواند در تنظیم معیارهای تناسب اندام به کاربران کمک کند. با این ساعت می توان سلامتی بدن را چکاپ کرده و در صورتی که مشکلی برای ورزشکاران روی دهد، به پزشک مراجعه کنند. ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 در ابتدای سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد. از جمله کاربرد این ساعت می توان به دونده ای اشاره کرد که فاصله زیادی را با طی و ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 را نیز بر روی دست خود نصب کرده است. در صورتی که مشکلی در قفسه سینه یا ریه او رخ دهد، ساعت آن را نشان می دهد. حتی کاربران می توانند از طریق ساعت هوشمند Garmin فعالیت های روزانه خود را نیز دنبال کنند.

پخش موسیقی و متصل کردن این ساعت به کامپیوتر و کابل USB از دیگر امتیازات ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 می باشد. جنس ساعت از پلاستیک با دوام و فوق العاده سبک است که وزن آن ۵۰ میلی گرم است. همچنین ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230ضد آب و دسته آن از جنس لاستیک ضد تعریق می باشد که برای ورزش طراحی شده است.

ساعت هوشمند

روی صفحه نمایش ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 می توان یک تصاویر با روزلویشن پایین ۲۱۵ * ۱۸۰ پیکسل را به صورت تک رنگ مشاهده کرد. البته صفحه نمایش ال سی دی این ساعت کمی کسل کننده است. به طوری که در تاریکی خواندن شماره ها کمی دشوار می شود. اما یم دکمه نور پس زمینه در قسمت بالای و سمت چپ گوشی قرار دارد که می توان در تاریکی خواندن شماره ها را راحت تر کرد. بر روی ساعت یک ردیابی GPS نیز قرار دارد و باطری آن دارای قدرت بالایی است.

 از دیگر ویژگی های ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 می توان به طراحی زیبا و خیره کننده آن اشاره کرد. این ساعت می توان بدون شارژی نیز کار کند که دارای یک دکمه برای شروع فعالیت است. با زدن این دکمه ساعت شروع به کار می کند. دکمه پایین ساعت هوشمند Garmin Forerunner 230 نیز برای  انتخاب منو است. این ساعت دارای یک قلاب است که اگر تمایلی برای انداختن بر روی دست نداشته باشید، می توانید آن را بر روی چوب رختی سالن قرار دهید.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها