منو

نقد و بررسی صفحه کلید هوشمند K310 Logitech

صفحه کلیدی یکی از نیازهای اصلی کسانی است که روزانه با سیستم های کامپیوتری سر و کار دارند. اما این بار صفحه کلیدهایی وارد بازار شده که کاملا ضد آب بوده و قابلیت شستشو دارند. صفحه کلید هوشمندK310  Logitech می تواند به هر کامپیوتری متصل شود. در صورتی که بر روی صفحه کلید شما گرد و غبار بنشیند، می توانید به راحتی آن را شسته و دوباره به کامپیوتر نصب کنید. بدون اینکه مشکلی رخ دهد. این نوع صفحه کلید دارای تمامی لوازم جانبی یک صفحه کلید استاندارد است و از این بابت جای هیچ نگرانی نیست.

از جمله امتیازات صفحه کلید صفحه کلید هوشمندK310  Logitech می توان به راحتی آن اشاره کرد. اگر چندین ساعت به صورت مداوم از این صفحه کلید استفاده کنید، به هیچ وجه به دستان شما فشار وارد نمی شود و در قسمت انگشتان احساس درد نمی کنید. استفاده از صفحه کلید قابل شستشویK310  Logitech موجب کاهش غلط های تایپی و املایی نیز می شود.

صفحه کلید هوشمند

این صفحه کلید به دلیل هوشمند بودند، براحتی غلط های تایپی را برای شما نمایش داده که بالافاصله پس از تایپ می توانید آن ها را اصلاح و ویرایش کنید. همچنین زمان تایپ با صفحه کلید هوشمندK310  Logitech تا حد زیادی کاهش می یابد. از دیگر ویژگی های این صفحه کلید می تواند به حجم کوچک آن اشاره کرد. در صورتی که میز کار شما کوچک است، باز هم می توانید از صفحه کلید هوشمندK310  Logitech استفاده کنید.

صفحه کلید هوشمندK310  Logitech را می توانید به دلخواه خود در آب غوطه ور کرده و سپس گرد و غبارها را از روی آن بشویید. یک نکته مهم زمان استفاده از این صفحه کلید هیچ آسیبی اشعه ماوراء بنفش به دست شما نمی رسد. به همین اگر پوست دست شما خشک باشد، بازهم جای نگرانی از بابت برخورد اشعه با دستها وجود ندارد.

علاوه بر موارد فوق، می توان صفحه کلید هوشمندK310  Logitech را به آرامی با استفاده از یک برس تمیز پاک کرد. در مکانهایی که گرد و غبار زیادی تولید می شود، این صفحه کلیدها گزینه مناسبی خواهند بود.

دسته بندی ها: نقد و بررسی, ویژه

دیدگاه ها