منو

نقد و بررسی هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

هدست واقعیت مجازی LG 360 VR تنها یک هدست تنها نیست بلکه می تواند با یک کابل USB Type-C به گوشی ال‌جی G5 متصل ‌شود. شاید یکی از دلایل کاربران برای استفاده از این هدست، راحتی حمل آن است که مجبور نیستند آن را بر روی گردن قرار دهند. هدست LG 360 VR دارای دو صفحه نمایش مجزاست که البته این دو صفحه هیچ تاثیری بر وزن آن ندارند و وزن آن تنها یک سوم هدست Gear VR سامسونگ می باشد. هر چند قیمت آن کمی بیشتر است اما به دلیل برخی ویژگی هایی که در زیر به آنها اشاره می کنیم، با استقبال زیادی مواجه شده است.

 هدست واقعیت مجازی LG 360 VR

در سال گذشته شرکت LG تلاش های زیادی برای همکاری با شرکت گوگل کرد که سرانجام پرده از هدست واقعیت مجازی LG 360 VR برداشت. بدنه این هدست از پلاستیک فشرده با استقامت بالاست. هدست واقعیت مجازی LG 360 VR به همراه گوشی های هوشمند G3 ساخته شد.

در حالی که تلفن شما نیاز دارد که آن را در مقابل صورت خود بگیرید، هدست واقعیت مجازی LG 360 VR می تواند به گوشی متصل شود بدون اینکه مدام نیاز به چک کردن آن داشته باشید. همچنین این هدست می تواند با استفاده از کابل USB به کامپیوتر نیز متصل شود. در گذشته شرکت ال جی هدست هایی را راهی بازار می کرد که تنها بر روی یک گوشی نصب می شدند. اما این بار تلاش کرده تا با ساخت هدست واقعیت مجازی LG 360 VR بتوان آن را به اکثر گوشی های ساخت این شرکت متصل کرد.

همزمان با ساخت هدست واقعیت مجازی LG 360 VR، یک عینک مخصوص با وزن ۱۸۸ گرمی نیز ساخته شده که راحت و سبک است و مشتریان هدست می توانند برای استفاده بهتر از گوشی با این عینک کار کنند. در این صورت چشمان آنها از آسیب های ناشی از گوشی محفوظ می ماند. همچنین یک پوشش به عنوان محافظ بر روی عینک قرار دارد که از انعکاس بیش از حد نور جلوگیری می کند. در سمت راست عینک لنزهایی که در عینک هدست واقعیت مجازی LG 360 VR استفاده شده، قابل تنظیم هستند و می توان با استفاده از این عینک به تماشا گوشی را همانند یک تلویزیون ۱۳۰ اینچی از فاصله دو متری تماشا کرد.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, نقد و بررسی

دیدگاه ها