منو

نقد و بررسی گوشی سامسونگ Galaxy Note 6 UK

گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK با طراحی جدید و ویژگی ضد آب با قیمت حدود ۶۳۰ دلار وارد بازار شدند. این گوشی های دارای اسکنر، رم ۶ گیگ و … هستند. نام تجاری این گوشی ها با حرف N مشخص شده بود. گوشی سامسونگ Galaxy Note 6 UK دارای مشخصه ها ویژگی های جدید بود که آن را از مدل های قبلی متمایز می کند.

این گوشی با صفحه نمایش فول اچ دی دارای یک پردازنده ۸۹۰ Exynos است. ضد اب بودن مهمترین مشخصه گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK به شمار می رود. به این معنا اگر گوشی را تا ۳۰ دقیقه درون آب قرار دهید، هیچ مشکلی برای آن رخ نمی دهد. حتی گرد و غبار نیز به داخل گوشی رسوخ نمی کند.

گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK

روی گوشی نیز ترکیبی از شیشه و فلزی است که زیبایی خاصی را به آن بخشیده است. صفحه نمایش گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK در حدود ۵،۵ اینچ است. همچنین این گوشی قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه ها تا میزان ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ GB را نیز دارد.

 وجود تراشه UFS 2.0 حافظه نیز از دیگر گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK محسوب می شود. این گوشی می تواند ذخیره سازی اطلاعات را برای کاربران با سرعت بالاتری انجام دهد. باتری گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK در حدود ۳۰۰۰ mAh است که همین ظرفیت نگهداری سارژ را نیز تا حد زیادی افزایش داده است.

دوربین این گوشی نیز قانع کننده است و در حدود ۱۲ MP می باشد. کیفیت ثبت تصاویر در گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK شباهت زیادی به گوشی های گلکسی S7 دارد. با وجود که دوربین در گوشی گلکسی S7 در حدود ۲۰ مگاپیکسل است اما رزولویشن و سایر ویژگی ها موجب شده تا دوربین گوشی های سامسونگ Galaxy Note 6 UK نیز با همان کیفیت عمل کند.

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها