منو

نقد و بررسی گوشی های Huawei P9

شرکت هوایی توانست در اوایل ماه آوریل  سال ۲۰۱۶ گوشی های Huawei P9 را وارد بازار کند. در اینجا ما قصد داریم تا این گوشی را به طور کامل بررسی کرده و توصیفات خود را در اختیار مشتریان قرار دهیم. گوشی های Huawei P9 زمانی که وارد بازار شدند، از نظر تنظیمات Dual-دوربین، یک سرآمد در نوع خود محسوب می شدند.

Desain-Smartphone-Huawei-P9-Layar-Lengkung-Benarkah

از نظر قیمت گوشی های Huawei P9 در مقابل یک دریافت جایزه ساعت کلاسیک هوشمند هواوی W1 است که نمی توان جایزه را دلیل بر جذب مشتری دانست بلکه سازندگان و شرکت هواوی اعلام کرده هدف خود را از دادن جایزه به خریداران گوشی های Huawei P9، تنها کاهش قیمت و به صرفه شدن هزینه خرید این گوشی است. همچنین در یک مقایسه با سایر گوشی هایی که همزمان با Huawei P9 وارد بازار شده است، می توان گفت که قیمت آن مقرون به صرفه اعلام شده و از این نظر می توان Huawei P9 را یک گوشی مناسب از نظر قیمت عنوان کرد.

از نظر طراحی و ساخت نیز می توان گفت گوشی های Huawei P9، با گوشی نسخه قبلی خود یعنی Huawei P8 شباهت زیادی به هم دارند. منتها در این گوشی تغییرات جدیدی صورت گرفته که از جمله می توان به امکان اسکن کردن اثر انگشت در گوشی اشاره کرد که با تکنولوژی های پیشرفته انجام شده و گوشی کاملا هوشمندانه عمل می کند. دو دوربین لایکا نیز در گوشی های Huawei P9 استفاده شده است.

این گوشی دارای ضخامت ۶.۹۵mm  است و صفحه نمایش ۵،۲ اینچی و وزن ۱۴۴ گرمی دارد که بدنه تمام فلزی داشته و همین موجب افزایش قیمت آن شده است. در پشت دستگاه نیز یک ورقه فلزی براق و زیبا قرار دارد. از دیگر ویژگی های گوشی های Huawei P9 می توان به مقاومت آنها در مقابل انگشت کثیف اشاره کرد.

چیزی که به گوشی Huawei P9 زیبایی بخشیده، اطراف لبه گوشی است که به صورت منحنی طراحی شده و صفحه نمایش آن کاملا بزرگ و تا کناره های گوشی پیشرفته است. گوشی Huawei P9 نیز همچون نسخه قبلی دارای ۶ رنگ سفید سرامیکی، طلایی رقیق، لایی گل رزی، تیتانیوم خاکستری، نقره ای و پرستیژ طلا در بازار موجود است. همین رنگ ها موجب شده تا اولین چیزی که مشتری را به خود جلب می کند، زرق و برق صفحه نمایش باشد.

دسته بندی ها: نقد و بررسی, ویژه

دیدگاه ها