منو

هاشم زایی: خبری درباره رفع حصر نشنیده‌ام


عبدالرضا هاشم زایی نماینده تهران و عضو کمیته رفع حصر با اشاره به اظهارات نوبخت مبنی بر اینکه رفع حصر نزدیک است، گفت: من چنین اطلاعاتی ندارم و اینکه او از کجا این اطلاع را دارد نمی‌دانم.

اعتمادآنلاین: عبدالرضا هاشم زایی نماینده تهران و عضو کمیته رفع حصر با اشاره به اظهارات نوبخت مبنی بر اینکه رفع حصر نزدیک است، گفت: من چنین اطلاعاتی ندارم و اینکه او از کجا این اطلاع را دارد نمی‌دانم.

او تاکید کرد: البته آقای نوبخت سخنگوی دولت است و رئیس‌جمهور هم رئیس شورای عالی امنیت ملی است، شاید او اطلاعاتی دارد که من ندارم.

او گفت: با توجه به گشایش‌هایی که قبل از عید انجام دادیم فکر می‌کردیم رفع حصر به عنوان عیدی به مردم انجام می‌شود که متاسفانه نشد. من هم تا به حال خبری که بتوان به آن تکیه کرد و خبر دقیقی از منابع اصلی تصمیم گیرند باشد نشنیده‌ام.

این نماینده مجلس با اشاره به مطرح شده موضوع حصر در جلسه سران قوا، گفت: در جلسه سران قوا خانم سلحشوری به موضوع رفع حصر اشاره کرد اما هیچ کس پاسخی به آن نداد.

هاشم‌زایی با تاکید بر انتظارات مردم از رئیس‌جمهور درباره رفع حصر گفت: ما نماینده کلان شهر و مرکز کشور هستیم و در مسایل سیاسی و اجتماعی تهران تعیین‌کننده است. تهران ویترین کشور است و چتر بسیاری از موضع‌گیری‌ها در تهران در کل کشور پهن می شود. از روزی که ما به عنوان کاندیدای مجلس به حاشیه و متن شهر برای تبلیغات مراجعه می‌کردیم بیشترین مطالبه مردم مسئله رفع حصر بود.

او ادامه داد: در حال حاضر حتی زمانی‌که به روستاهای خارج از حوزه انتخابیه هم مراجعه می‌کنیم یکی از مطالبات مردم رفع حصر است. تعجب می‌کنم که چرا هیچ کسی مسئولیت حصر را قبول نمی‌کند که از کجا این موضوع نشات گرفته است.

این عضو کمیته رفع حصر در پایان گفت: با توجه به تجربه‌ای که دارم احساس نمی‌کنم که به این زودی موضوع حصر حل بشود.

منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها