منو

ویدئوی صفحه‌نمایش منعطف شیائومی را ببینید

به گزارش ای ماسیس :

در خبری که چند روز پیش منتشر شد، تصاویری بود که یک صفحه‌نمایش خمیده با رابط کاربری شیائومی را نشان می‌داد و چون این صفحه هیچ بخش داخلی دیگری نداشت ما به اعتبار این عکس شک کردیم اما ظاهراً کاملاً در اشتباه بودیم.

وب سایت ترنجی – سینا سهیلی‌فر: همین دیروز بود که به شما خبری در مورد تلاش شیائومی برای تولید صفحه‌های نمایش منعطف را دادیم. در این خبر تصاویری بود که یک صفحه‌نمایش خمیده با رابط کاربری شیائومی را نشان می‌داد و چون این صفحه هیچ بخش داخلی دیگری نداشت ما به اعتبار این عکس شک کردیم اما ظاهراً کاملاً در اشتباه بودیم.
تماشا کنید: ویدئوی صفحه‌نمایش منعطف شیائومی منتشر شد

امروز یک ویدئو در یوتیوب منتشرشده که همان صفحه‌نمایش منعطف را در عمل نشان می‌دهد. در این ویدئو می‌توانید ببینید که در این صفحه رابط کاربری به نرمی حرکت کرده و بدون مشکل در بخش خم‌شده هم عمل می‌کند.

سؤالی که در این مورد باقی می‌ماند این است که آیا شیائومی قادر است این محصول را با قیمتی معقول به بازار عرضه کند؟ به‌ویژه که این شرکت با محصولات خوش قیمت خود شناخته می‌شود.

در ضمن فراموش نکنید که شیائومی تنها شرکت چینی تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند نیست که بر روی تولید صفحه‌نمایش منعطف کار می‌کند.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
تماشا کنید: ویدئوی صفحه‌نمایش منعطف شیائومی منتشر شدلینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها