منو

ویژگی های ماشین لباسشویی هوشمند

ویژگی های ماشین لباسشویی هوشمند

این روزها دستگاه های هوشمند به همه جای خانه راه پیدا کرده اند. از جمله آنها می توان به ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک اشاره کرده که با یک ترموستات و یا گاراژ درب بازکن به اینترنت متصل می شود و برای آن یک کشوی کوچک تعبیه شده که برای شستن لباسهای کوچک از قبیل جوراب و دستکش و … استفاده می شود. درب ماشین لباسشویی هوشمند قابلیت پخش موسیقی دارد. در عین حال تا حد زیادی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند.

ماشین لباسشویی هوشمند به دلیل داشتن سنسورها قابلیت تشخیص لکه های بر روی لباس و پارچه را دارند و بخوبی روی قسمت مورد نظر زوم می‎کنند. در نتیجه شاهد برطرف شدن لکه های روی لباس هستیم. در عین حال حفظ الیاف پارچه یکی از مهمترین ویژگی های ماشین لباسشویی هوشمند است. از دیگر ویژگی های این نوع ماشین لباسشویی می توان به افزایش خودکار درجه حرارت آب و حرکت آن اشاره کرد که برای دریافت بیشتر درام مواد شوینده استفاده می شود. در نتیجه شاهد تشدید فرآیند شستشو و بهینه سازی انرژی الکتریکی خواهیم بود.

آشپزخانه هوشمند

ماشین لباسشویی هوشمند در سایزها و اندازهای مختلفی ساخته و راهی بازار می شود. اما معمولترین آن دارای ظرفیت ۷ کیلوگرم است و قابلیت ۱۴۰۰چرخش در دقیقه را دارد. توانایی حذف آب لباسها و خشک کردن آنها در مدت زمان کوتاه از دیگر مشخصه های بارز ماشین لباسشویی هوشمند می باشد. این ماشین لباسشویی می تواند به وای فای منزل نیز متصل شود.دو کمپانی بزرگ سامسونگ و ال جی به عنوان پیشروان ساخت و تولید ماشین لباسشویی هوشمند به شمار می روند که نمایشگاه خود را در شهر لاس و گاس برگزار کرده اند. هر یک از این دو شرکت برای مشتریان خود امتیازات خاصی را در نظر گرفته که ال جی بیشتر با برگزاری مسابقات و قرعه کشی و سامسونگ با اهداء جوایز نفیس به مشتریان توانسته اند بازار فروش ماشین لباسشویی هوشمند را داغ کنند.از جمله ویژگی های ماشین لباسشویی هوشمند ال جی می توان به امکان نظارت و مدیریت ماشین با استفاده از تلفن همراه اشاره کرد. سامسونگ نیز مدعی است که محصولات این شرکت می توانند در ۳۶ دقیقه فرایند شستشوی کامل لباسها را برعهده بگیرند.

دسته بندی ها: زندگی نو

دیدگاه ها