منو

پژو خودرو خود را برای رالی معرفی کرد

به گزارش ای ماسیس : generic Stendra online

Allegra online mail-order pharmacies DKR یک پژو ۳۰۰۸ معمولی نیست. اگرچه پوسته‌ی خودرو استایلی مشابه با شاسی‌بلند ۳۰۰۸ دارد اما زیر پوست خودرو شاسی مخصوصی وجود دارد که برای حداکثر سرعت در رالی صحرایی داکار طراحی شده است.

وب سایت پدال – شاهین احمدزاده: DKR خودرویی است که پژو امید زیادی به موفقیت آن در رالی داکار دارد. این یک پژو ۳۰۰۸ معمولی نیست. اگرچه پوسته‌ی خودرو استایلی مشابه با شاسی‌بلند ۳۰۰۸ دارد اما زیر پوست خودرو شاسی مخصوصی وجود دارد که برای حداکثر سرعت در رالی صحرایی داکار طراحی شده است.

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR
۳۰۰۸ استاندارد در یکی از پر تقاضاترین مسابقات رالی به مبارزه خواهد پرداخت بنابراین DKR از تغییرات زیادی همچون پیشرانه‌ی قرار گرفته در میانه‌ی خودرو سود خواهد برد. قهرمان پیشین پژو یعنی ۲۰۰۸ DKR نیز همانند این خودرو دیفرانسیل عقب بوده است و پژو می‌گوید که این موضوع ثابت می‌کند به منظور مقابله با سخت‌ترین شرایط مسابقه نیازی به سیستم چهارچرخ محرک نیست. در ۱۵ سال اخیر ۲۰۰۸ DKR اولین خودروی تک دیفرانسیلی بوده که قهرمان مسابقات شده است.

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR
پیشرانه‌ی ۳۰۰۸ DKR نسخه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی دیزلی است که قدرت ۳۴۰ اسب بخاری و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری تولید می‌کند. این قدرت زیاد بدنه‌ی سبک‌وزن فیبر کربنی خودرو را به حرکت وا می‌دارد.

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR
۳۰۰۸ DKR گیربکس ۶ سرعته سکونشئال داشته و می‌تواند به سقف سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد. پژو امیدوار است که این خودرو بتواند موفقیت ۲۰۰۸ DKR را در مناطق ناهموار و سخت صحرایی و کویری مسابقه داکار تکرار نماید.

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR

cheap Famtrex online

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR

cheap Chloroquine

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR

http://kukarpharmacy.com/220.html

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR

order Aceon پژو می‌گوید که بهبودهای کلیدی‌ای را در ۴ موضوع انجام داده: قابلیت اعتماد، قابلیت‌های رانندگی، سیستم تعلیق و سیستم تهویه. جنبه‌ی اطمینان خودروها یک موضوع کلیدی در رالی ۱۰ هزار کیلومتری داکار است. رالی داکار اغلب به عنوان سخت‌ترین رالی دنیا شناخته می‌شود.

بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKR
۳۰۰۸ DKR شاید موارد اشتراک زیادی با شاسی‌بلند ۳۰۰۸ استاندارد نداشته باشد اما پژو مشتاق بوده که این خودرو اشتراکات ظاهری بیشتری با شاسی‌بلند این شرکت داشته باشد. طراح ارشد پژو می‌گوید: «خودروی داکار جدید ما شبیه‌ترین خودرو به شاسی‌بلند جدید این شرکت است. DKR زبان طراحی متمایزی نسبت به خودروی معمولی دارد اما در رالی حضور خواهد داشت؛ و این یک کار رویایی برای هر طراحی است. زمانی که خودرویی را خلق می‌کنید همیشه نسخه‌ای مسابقه‌ای از آن را نیز در ذهن خواهید داشت.»
بیابانگرد پاریسی! مشخصات پژو 3008 DKRلینک منبع purchase Brand

دسته بندی ها: دنیای خودرو Proscar online

دیدگاه ها