منو

چرا اشکان خطیبی روی صحنه نرفت؟

اشکان خطیبی که قرار بود روز‌های ابتدای اردیبهشت ماه در قالب کنسرت-نمایش «ده سال تنهایی» در تالار وحدت روی صحنه رود، برنامه‌هایش کنسل شد و بلیت‌های فروخته شده نیز عودت داده شده است.

خبرگزاری تسنیم: اشکان خطیبی پس از دو دوره اجرای کنسرت-نمایش «ده سال تنهایی» تصمیم بر آن داشت برای سومین بار این برنامه را در اوایل ماه اردیبهشت روی صحنه برد. خبرها حاکی است بیش از ۱۵۰۰ بلیت از این کنسرت-نمایش نیز به فروش رسیده بود؛ اما بدون اطلاعیه‌ای این برنامه کنسل شده است و هزینه بلیت‌های فروخته شده به خریداران عودت داده شده است.

چرا اشکان خطیبی روی صحنه نرفت؟

بنیاد رودکی به عنوان متولی تالار وحدت علت این رویداد را اعلام نکرده است. گروه روابط عمومی و رسانه‌های نمایش «ده سال تنهایی» نیز خبری درباره دلیل یا دلایل کنسل شدن این اجرا منتشر نکرده‌اند.

«ده سال تنهایی» کنسرت-نمایشی درباره فیلم‌ها و موسیقی‌هاست که در آن اشکان خطیبی در قامت خواننده گروه راک‌دِپن، قطعاتی مشهور از آثار موسیقی پاپ دهه هشتاد و نود را در کنار بخش روایی می‌خواند. با توجه به اجراهای پیشین به نظر نمی‌رسد مشکل اجرای اشکان خطیبی ممیزی‌ها باشد.

چندی پیش یک کانال تلگرامی با انتشار ویدئویی منتشر شده در حساب اینستاگرامی اشکان خطیبی، نسبت به انتشار این ویدئو داشته است. لغو برنامه خطیبی نیز پس از انتشار این ویدئو رخ داده است؛ لذا به نظر می‌رسد این لغو تحت الشعاع همان ویدئو باشد. ویدئو مذکور پس از چند ساعت از صفحه اینستاگرامی اشکان خطیبی پاک می‌شود.

البته اشکان خطیبی کماکان در حال اجرا در برنامه «پنج ستاره» است.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در باب ممنوع الکار شدن اشکان خطیبی اظهار نظری نداشته است.

منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها