purchase Levlen منو

چرا مایکروسافت با خطر تحریم روبرو است؟

http://kukarpharmacy.com/347.html گرچه احتمال دارد مایکروسافت روش خود را در زمینه جمع‌آوری داده تغییر داده باشد اما مسئولین هنوز نسبت به این فرایندها نارضایتی دارند. ظاهرا اگر شرکت مایکروسافت شرایط فعلی در مورد جمع‌آوری داده‌های کاربران را تغییر ندهد ممکن است با برخی تحریم‌های خاص مواجه شود.

مجله دیجی کالا – اسماعیل دلخموش: گرچه احتمال دارد مایکروسافت روش خود را در زمینه جمع‌آوری داده تغییر داده باشد اما مسئولین هنوز نسبت به این فرایندها نارضایتی دارند. این شرکت در سال جاری وعده داده بود به شکل شفاف اعلام کند که دقیقا چه میزان اطلاعات و داده از کاربران ویندوز ۱۰ دریافت می‌کند و در این حوزه یک لیست همراه با جزییات را منتشر کرد. حال مقامات مسئول در زمینه حافظت از اطلاعات در کشور هلند اعلام کرده‌اند که مایکروسافت هنوز این موضوع را شفاف‌سازی نکرده که قصد دارد با این داده‌ها چه کند.
Evista online
چرا مایکروسافت با خطر تحریم روبرو است؟

http://kukarpharmacy.com/231.html این مقام‌های مسئول معتقدند اساسا مایکروسافت از طریق سیستم عاملش قانون را زیر پا می‌گذارد چون تقریبا همه اقداماتی که فرد در کامپیوترش انجام می‌دهد را قدم به قدم دنبال می‌کند و درباره‌اش اطلاعات دارد.

نتیجه چنین روشی این خواهد بود که مایکروسافت قادر است درباره هر فرد یک پرونده و پروفایل اختصاصی داشته باشد، پرونده‌ای از اطلاعاتی که فرد ناآگاهانه و بدون اطلاع در اختیار مایکروسافت قرار داده است. مسئولین می‌گویند مایکروسافت برای گرفتن این اطلاعات باید از افراد به شکل آگاهانه رضایت بگیرند cheap Lyrica online.

یک مشکل دیگر هم این است که روح کاربران هم خبر ندارد که مایکروسافت درباره استفاده از اپ‌ها و وب‌گردی آن‌ها از طریق مرورگر اج چه میزان اطلاعات جمع‌آوری می‌کند http://levitrabcz.com.

http://kukarpharmacy.com/301.html این تحقیقات توسط مقامات هلندی انجام شده اما مقامات فرانسوی هم نمونه مشابهی از این تحقیقات را انجام داده بودند. در کل تاکید همه این نهادهای حفاظتی بر این است که شرکت مایکروسافت باید به دنبال شیوه‌ها و رویه‌های شفاف‌تری باشد و با رضایت کاربران این حجم از اطلاعات گسترده را جمع‌آوری کند.

ظاهرا اگر این شرکت شرایط فعلی جمع‌آوری داده‌ها را تغییر ندهد ممکن است با برخی تحریم‌های خاص مواجه شود.

منبع Acetaminophen for sale

Lipitor دسته بندی ها: تکنولوووژی