منو

کم فروشی میوه و شیرینی زیر ذره بین تعزیرات

best erectile dysfunction pills
رئیس شعبه ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی از ورود این تیم به موضوع رعایت خالص فروشی خبر داد و گفت: با رعایت مصوبه خالص فروشی در عرضه سیب و پرتغال تنها در استان تهران از ۶۰۰ میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود.

خبرگزاری ایرنا: رئیس شعبه ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی از ورود این تیم به موضوع رعایت خالص فروشی خبر داد و گفت: با رعایت مصوبه خالص فروشی در عرضه سیب و پرتغال تنها در استان تهران از ۶۰۰ میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود http://triangleconst.com/pevok.

خردادماه سال جاری طرح خالص فروشی میوه و شیرینی از سوی رئیس اتاق اصناف به تمامی اصناف کشور ابلاغ شد و بر این اساس تمامی فروشندگان میوه و شیرینی باید کالای خود را بدون احتساب وزن جعبه و یا سبد میوه به مردم عرضه کنند اما گزارش های مردمی حاکی از رعایت نشدن این مصوبه به ویژه در شب عید است Silagra over the counter.

Canadian Pharmacies Online تیم ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی با توجه به اهمیت موضوع و ملی بودن این مساله همچنین با رویکرد پیشگیری از اجحاف در حق مردم، امروز -یکشنبه- به یکی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رفت و در بازرسی نامحسوس بازرس سازمان صنعت، معدن و تجارت این تیم ویژه، مشخص شد که متاسفانه خالص فروشی در تعدادی از مراکز عرضه میوه تنظیم بازار رعایت نمی شود.

براساس این گزارش، گشت نامحسوس با حضور رئیس شعبه ویژه با رویکرد اصلاح تخلف انجام شد و امید شهرآبادی به تبیین تخلف برای فروشنده پرداخت و فروشنده نیز پس از اطلاع از مصوبه، قیمت های خود را اصلاح کرد where to buy viagra.

http://eblanpharmacy.com/363.html شهرآبادی گفت: با احتساب حجم سیب و پرتغال تنظیم بازار استان تهران می توان گفت که با پیشگیری از این تخلف، از حدود ۶۰۰ میلیون تومان کم فروشی جلوگیری می شود.

وی افزود: با توجه به عمومی بودن این تخلف در سطح کشور، ترتیبی اتخاذ شده که گشت های مشترک در سراسر کشور از فردا توجه ویژه ای به رعایت مصوبه خالص فروشی داشته باشند levitra 20 mg.

Effexor گفتنی است، هموطنان می توانند شکایات خود را در سامانه اینترنتی WWW.T135.IR و یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی و از طریق شماره تلفن ۱۲۴ بازرسی صنعت، معدن و تجارت ثبت و پیگیری کنند.

prednisolone 20 mg منبع

northwest pharmacy.com دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها