منو

گارانتی ۷ ساله کیا، یک موضوع جذاب!

به گزارش ای ماسیس :

همه‌ی افراد خرید خودروی دست‌دوم مناسب را دوست دارند. حتی برخی خودروهای مناسب را می‌توان با بهای ۳ هزار پوند خریداری نمود.

وب سایت پدال – شاهین احمدزاده: همه‌ی افراد خرید خودروی دست‌دوم مناسب را دوست دارند. حتی برخی خودروهای مناسب را می‌توان با بهای ۳ هزار پوند خریداری نمود.

گارانتی 7 ساله کیا، یک موضوع جذاب!
Kia Sportage 2015
یکی از برندهایی که عملکرد و شانس مناسبی داشته کیا است؛ و بخش بزرگی از این موضوع به خاطر گارانتی آن است. کیا برای هر ساخته‌ی خود ۷ سال و ۱۶۰ هزار کیلومتر گارانتی ارائه می‌کند. این موضوع کاملاً احساس‌برانگیز است، این‌طور نیست؟

گارانتی 7 ساله کیا، یک موضوع جذاب!
Kia Optima GT
واضح است که این موضوع به برتری و عملکرد بسیار بهتر کیا در سال‌های اخیر کمک کرده است، حقیقتی که توسط یکی از مقامات کیا در اروپا بنام آقای مایکل کول به آن اشاره شده است.

او به ما گفت: «گارانتی به موضوعی بدل شده که ما با آن مترادف هستیم. این موضوع یک برنامه‌ی تاکتیکی یا مشوق نیست. گارانتی ما نشان‌دهنده‌ی دلگرمی و اطمینان ما درباره‌ی محصولی که تولید می‌کنیم است.»

کول ادامه می‌دهد: «البته که گارانتی باعث شده افرادی که پیش از این به ما فکر نمی‌کردند درباره‌ی کیا تأمل کنند. این موضوع به معاملات ما کمک کرده است.»

خب حالا چرا برندهای بیشتری همین میزان گارانتی را ارائه نمی‌کنند؟ کول می‌گوید: «تا زمانی که شما در رابطه با محصولی که تولید می‌کنید اعتماد و اطمینان نداشته باشد شاید نسبت به ارائه‌ی گارانتی ۷ ساله بی‌میل باشید.»

چنین چیزی ممکن است اما ما فکر می‌کنیم که آن‌ها از این موضوع به عنوان یک ترفند استفاده می‌کنند.

گارانتی 7 ساله کیا، یک موضوع جذاب!
۲۰۱۵ Kia CEED
بله ما درباره‌ی آنچه گارانتی کیا پوشش می‌دهد و مواردی که خارج از آن است چیزهای زیادی می‌دانیم؛ اما هیچ‌کس دیگری همین میزان گارانتی را ارائه نمی‌دهد. برای کسانی که می‌خواهند یک خودروی خوب صفرکیلومتر یا کارکرده را با اطمینان خاطر خریداری کنند گارانتی کیا می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد.لینک منبع

دسته بندی ها: دنیای خودرو

دیدگاه ها