منو

گرافیک بازی Battlefield 1 بیداد می‌کند

به گزارش ای ماسیس :

بازی Battlefield 1 آن‌قدر به نظرمان خوب می‌آید که دیگر چشم‌مان به قسمت‌های جدید «ندای وظیفه» (Call of Duty) آب نمی‌خورد. به تازگی ویدیوی جدیدی از روند تک نفره‌ی Battlefield 1 منتشر شده است که می‌توانیم در آن، مکانیک‌های بازی را ببینیم.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: بدون شک، شماره‌ی جدید مجموعه‌ی Battlefield، از مورد انتظارترین بازی‌های امسال است. بازی Battlefield 1 آن‌قدر به نظرمان خوب می‌آید که دیگر چشم‌مان به قسمت‌های جدید «ندای وظیفه» (Call of Duty) آب نمی‌خورد. به تازگی ویدیوی جدیدی از روند تک نفره‌ی Battlefield 1 منتشر شده است که می‌توانیم در آن، مکانیک‌های بازی را ببینیم.

گرافیک Battlefield 1 بیداد می‌کند؛ بخش تک‌نفره‌ی بازی را ببینید

قرار است بخش داستانی Battlefield 1، داستان شخصیت‌های مختلفی را روایت کند و خطی نباشد. داستان بازی از قسمت‌های مختلفی تشکیل خواهد شد که هرکدام، شخصیت اصلی خاص خود را دارند. نکته‌ی جالب درباره‌ی بخش تک نفره، امکان بازی کردن در نقش سربازهای مختلف در طول مراحل تک نفره است.

در ویدیوی منتشر شده از روند بازی می‌توانیم ببینیم که پس از کشته شدن سربازی، اسم او و تاریخ تولد و مرگ‌اش روی صفحه نشان داده می‌شود و بازی‌کننده، کنترل سرباز دیگری را به کنترل می‌گیرد.

هم‌چنین می‌توانیم بخش‌هایی از داستان و میان‌پرده‌های بازی را ببینیم.

چیزی که بیشتر از همه چیز در ویدیوی منتشر شده خودنمایی می‌کند، گرافیک بسیار بالایی بازی است؛ طوری که از نظر فنی، Battlefield 1 در لیست بهترین بازی‌هایی جای می‌گیرد که تا به حال دیده‌ایم. بازی تخریب پذیری شگفت‌انگیزی دارد.

می‌توانید در ادامه، ویدیوی منتشر شده بخش تک نفره‌ی Battlefield 1 را ببینید. این بازی قرار است در روز ۲۹ مهر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
گرافیک Battlefield 1 بیداد می‌کند؛ بخش تک‌نفره‌ی بازی را ببینیدلینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها