منو

گلف بازی با دستگاه هوشمند Zepp گلف

این روزها شاهد جهانی شدن بازی ها هستیم. گلف از جمله بازی هایی است که در اروپا رواج داشته اما در چند سال اخیر شاهد رشد آنها در سایر کشورها و از جمله ایران هستیم. در سال ۲۰۱۲ بود که دستگاه هوشمند Zepp گلف ساخته شد. در این پشت این دستگاه یک سنسور قرار دارد که معیارهای دقیق قرار گرفتن توپ گلف را مشخص می کند. به وسیله این دستگاه می توان محدوده زمانی قرار گرفتن توپ را پیدا کرد.

دستگاه هوشمند Zepp گلف از نظر شکل شاهری در حال تغییر است و البته به صورت مربع می باشد. باتری این دستگاه می تواند تا ۸ ساعت دوام داشته باشد. همچنین در درون دستگاه یک شتاب سنج نیز قرار گرفته است. دستگاه هوشمند Zepp گلف با قیمت ۵۰ دلار به فروش می رسد. البته ورژن جدید آنهم راهی بازار شده که تفاوت زیادی به نوع قبلی آن ندارد و تنها در برخی از نرم افزارها قابلیت های آن افزایش پیدا کرده است. دستگاه هوشمند Zepp گلف همچون یک مربی هوشمند است که با سنسورها لذت بازی گلف را برای شما دوچندان می کند.

دستگاه هوشمند Zepp گلف

هنگامی که این دستگاه را بر روی دستکش خود قرار می دهید، چندین گزینه در مقابل شما نمایش داده می شود: شروع برای هدف قرار دادن توپ، جمع آوری و نمایش آمار پرتاپ توپ و برنامه های آموزشی. از لحاظ آمار، دستگاه هوشمند Zepp گلف مواردی از قبیل چرخش لگن، سرعت دست، پرتاپ توپ، دما و زاویه برگشت توپ و … را بررسی می کند. تقریبا این آمارها بدون زمان تاخیر نمایش داده می شود.

حتی بهترین گلف بازها نیز در کار خود دچار اشتباه می شوند و گاهی به یک مربی حرفه ای نیاز دارد. در این صورت دستگاه هوشمند Zepp گلف می تواند به آنها کمک کند. بر روی صفحه نمایش برنامه این دستگاه، می توان فهرست برنامه، توجه به توپ، افزایش قدرت، معماری زمین بازی و … را مشاهده کرد. در این صورت است که بازیکن با در نظر گرفتن بهتر این معیارها می تواند بازی بهتری را ارائه دهد. همچنین این دستگاه می تواند نحوه بازی فعلی شما را با بازی های قبلی مقایسه کند و در نتیجه نقاط ضعف و قوت را نیز مشخص کند.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها