منو

گلکسی نوت ۷، سامسونگ را به دادگاه کشاند

به گزارش ای ماسیس :

در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی‌کند، پس لرزه‌های خرابی این محصول همچنان به دنبال این شرکت هستند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: فاجعه‌ی گلکسی نوت ۷ همچنان ادامه دارد و شرکت کره‌ای سامسونگ را رها نمی‌کند. در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی‌کند، پس لرزه‌های خرابی این محصول همچنان به دنبال این شرکت هستند. اعتماد کاربران به این شرکت بسیار کاهش پیدا کرده و نارضایتی مردم افزایش یافته است. حالا کم‌کم کاربران تصمیم گرفته‌اند که از سامسونگ شکایت می‌کنند.

گلکسی نوت ۷ سامسونگ را به دادگاه کشاند

در جدیدترین خبر منتشر شده در این‌باره سازمان McCuneWright از سامسونگ برسر تولید نوت ۷ و جمع‌آوری آن از بازار شکایت کرده است. این سازمان گفته در طرح جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ بسیاری از کاربران برای چند هفته گوشی نداشتند و سامسونگ باید جوابگوی این موضوع باشد.

البته شرکت سامسونگ هنوز نسبت به این شکایت از خودش واکنش نشان نداده و حتی نظری هم در این‌باره نداده است؛ اما مشخص است که این شکایت اولین و آخرین و مورد نخواهد بود و کم‌کم افراد و سازمان‌های مختلفی از این شرکت کره‌ای شکایت خواهند کرد.

حالا باید ببینیم که سامسونگ به چه صورت این ماجراها را مدیریت می‌کند و به چه شکل پاسخگوی افراد ناراضی خواهد بود. به هر حال اوضاع برای سامسونگ تا چند ماه آینده خراب خواهد بود. حتی این شرکت فعلا به ساختن نوت جدید فکر هم نمی‌کند و شایعه شده که گلکسی S8 تنها پرچم‌دار این شرکت در سال آینده خواهد بود.لینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها