منو

گلکسی S8 قطعا دوربین دوتایی خواهد داشت

به گزارش ای ماسیس :

به‌تازگی شرکت سامسونگ در کشوره کره‌ی جنوبی دو پتنت (گواهی ثبت اختراع) ثبت کرده که به دوربین دوتایی گوشی گلکسی S8 اشاره می‌کنند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: به‌تازگی شرکت سامسونگ در کشوره کره‌ی جنوبی دو پتنت (گواهی ثبت اختراع) ثبت کرده که به دوربین دوتایی گوشی گلکسی S8 اشاره می‌کنند. این خبر در حالی منتشر شد که مشخص شده سامسونگ گوشی جدیدش را در تاریخ ۸ اسفند ماه معرفی خواهد کرد.

مهر ۱۳۹۵-۱۱:۱۶

در یکی از این پتنت‌ها گفته شده که دوربین پرچم‌دار جدید سامسونگ با ویژگی جدیدی با نام LightUp Camera عرضه می‌شود. در پتنت بعدی هم گفته شده که این دوربین از قابلیتی با نام Light+ Camera بهره می‌برد.

مهر ۱۳۹۵-۱۱:۱۶

در توضیحات این پتنت‌ها گفته شده که:”سنسور دوربینی که برای بالابردن روشنایی و شفافیت عکس‌های دیجیتالی در زمان عکاسی در محیط‌هایی با نور کم مورد استفاده قرار می‌گیرد.” این ویژگی روی سنسور دومی قرار گرفته در دوربین دوتایی گلکسی S8 وجود دارد.

مهر ۱۳۹۵-۱۱:۱۶

البته سامسونگ قبلا تصویری برای معرفی گلکسی S8 منتشر شده که تنها نام هشت و هشتگ TheNextGalaxy روی آن دیده می‌شود. موضوع جالب اینجاست که عدد هشت به شکلی طراحی شده که همانند دوربین دوتایی باشد. البته در آن زمان گفته شد که این عکس تنها دروغ سیزده بوده و قرار نیست چنین محصولی ساخته شود؛ اما به نظر می‌رسد که این اتفاق به‌زودی رخ می‌دهد و گوشی جدید این شرکت دوربین دوتایی خواهد داشت.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها