منو

گلکسی S8 هیچ حاشیه‌ای نخواهد داشت

به گزارش ای ماسیس :

هنوز هیچ شرکتی نتوانسته یک گوشی بدون حاشیه تولید کند. به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد چنین کاری را در گلکسی S8 انجام دهد.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: ساختن یک گوشی بدون حاشیه که صفحه نمایش آن تمام فضای سطح گوشی را در بر بگیرد کار سختی است. در طول چند سال گذشته سعی شده تا حاشیه صفحه نمایش با لبه‌های گوشی کم شود؛ اما هنوز هیچ شرکتی نتوانسته یک گوشی بدون حاشیه تولید کند. به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد چنین کاری را در گلکسی S8 انجام دهد.

گلکسی S8 هیچ حاشیه‌ای نخواهد داشت

امروز مشخص شد که گوشی گلکسی S8 سامسونگ دکمه‌ی خانه ندارد و سنسور تشخیص اثر انگشت آن هم زیر صفحه نمایش قرار گرفته است؛ اما شایعات جدیدتر به این موضوع اشاره می‌کنند که این تلفن همراه هوشمند هیچ حاشیه‌ای هم نخواهد داشت و صفحه نمایش فضای روی گوشی را کاملا در اختیار دارد.

به نظر می‌رسد که حالت خمیده‌ی صفحه نمایش در این تلفن همراه هوشمند از بالا و پایین هم به وجود آمده و در نتیجه با محصولی مواجه هستیم که از هر چهار طرف صفحه نمایش خمیده دارد. همین موضوع باعث می‌شود که دیگر هیچ حاشیه‌ای در این گوشی وجود نداشته باشد.

در بخش دیگری از شایعات هم گفته شده که این تلفن همراه هوشمند دوربین دوتیای خواهد داشت. حالا باید ببینیم که مدل نهایی پرچم‌دار جدید سامسونگ چه شکلی خواهد بود. قبلا گفته شده بود که سامسونگ به دلیل خرابی‌های گوشی گلکسی نوت ۷ قصد دارد گوشی گلکسی S8‌ را زودتر از زمانی که انتظار می‌رفت راهی بازار کند.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها