منو

گوشی HTC با حاشیه‌های لمسی را ببینید

به گزارش ای ماسیس :

شاید مدت‌هاست که یک نوآوری قابل توجه در گوشی‌های هوشمند نداشته‌ایم. امروز یکی از طراحان اچ‌تی‌سی به نام Danelle Vermeulen طرحی از گوشی HTC Ocean را منتشر کرده که قابلیت‌های جالبی دارد.

وب سایت فارنت – علی ارغوان: شاید مدت‌هاست که یک نوآوری قابل توجه در گوشی‌های هوشمند نداشته‌ایم. امروز یکی از طراحان اچ‌تی‌سی به نام Danelle Vermeulen طرحی از گوشی HTC Ocean را منتشر کرده که قابلیت‌های جالبی دارد.

تماشا کنید: طرح مفهومی گوشی HTC Ocean با حاشیه‌های لمسی

Danelle Vermeulen از جمله طراحان ارشد اچ‌تی‌سی محسوب می‌شود که طراحی گوشی HTC One M8 و دوربین HTC Re را در کارنامه خود دارد. این طراح به‌تازگی ویدئویی را در وب‌سایت خود با نام HTC Ocean منتشر کرده که می‌تواند پرچم‌دار آینده این شرکت باشد. این گوشی از رابط کاربری Sense Touch برخوردار بوده که همانند اسمش بر روی لمس تأکید داد.

حاشیه‌های Ocean به لمس حساس هستند و به این ترتیب می‌توانید با لمس و کشیدن انگشتان روی حاشیه‌ها صدای موزیک را کم و زیاد کنید، در دوربین روی سوژه‌ها زوم کرده یا دکمه شاتر مجازی را فشار دهید، تماس‌ها را پاسخ داده یا رد کنید و یا دستیار صوتی گوگل را فراخوانی کنید. این گوشی همچنین شبیه به HTC One M8 به دوربین دوگانه مجهز شده و از بدنه تمام فلزی بهره‌مند است.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید:
تماشا کنید: طرح مفهومی گوشی HTC Ocean با حاشیه‌های لمسی
گفتنی است این طرح فقط در حد یک ایده مفهومی بوده و اچ‌تی‌سی شاید هیچ‌گاه چنین ایده‌ای را به واقعیت تبدیل نکند. اما امیدواریم زمینه‌های فنی HTC Ocean هر چه زودتر فراهم شده و شاید پایان سال شاهد رونمایی از HTC 11 با این ویژگی‌ها باشیم.لینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها