منو

یک روز با Android Pay در نیویورک

به گزارش ای ماسیس :

پرداخت پول یکی از بزرگترین مشکلات امروز ما در جامعه است. از میکروب‌ها و کثیف بودن این کاغذ با ارزش که بگذریم، نداشتن پول خرد برای بقیه پول و خطر همراه داشتن پول نقد و چندین و چند مشکل دیگر باعث می‌شود تا ما روزانه درگیری‌های مختلفی داشته باشیم. این موضوع تنها در ایران نیست و کشورهای دیگر هم کم‌وبیش این مشکلات را دارند و در حال بررسی آن هستند.

آی تی ایران: پرداخت پول یکی از بزرگترین مشکلات امروز ما در جامعه است. از میکروب‌ها و کثیف بودن این کاغذ با ارزش که بگذریم، نداشتن پول خرد برای بقیه پول و خطر همراه داشتن پول نقد و چندین و چند مشکل دیگر باعث می‌شود تا ما روزانه درگیری‌های مختلفی داشته باشیم.
این موضوع تنها در ایران نیست و کشورهای دیگر هم کم‌وبیش این مشکلات را دارند و در حال بررسی آن هستند. یکی از راه‌های بسیار خوب برای این موضوع سیستم‌های پرداخت موبایلی است به این دلیل که موبایل وسیله‌‌ای است که همیشه همراه دارید.
خیلی از شرکت‌ها این سیستم پرداخت را دارند مانند Android Pay یا Samsung Pay یا Apple Pay اما در این گزارش یک تجربه ۲۴ ساعته را داریم که در نیویورک اتفاق افتاده است.
Lew که یک یوتوبر معروف است به همراه یکی از دوستانش بدون پول نقد و کارت اعتباری یک روز در نیویورک گردش می‌کنند. آنها به فروشگاه‌هایی می‌روند که از Android Pay پشتیبانی می‌کنند.
برخی از این مغازه‌ها علامت اندرویدپی را روی درب ورود نصب کرده‌اند تا کاربران با خیالی آسوده وارد فروشگاه شوند. آنها به ساندویچ فروشی‌های زنجیره‌ای هم می‌روند و در مک‌دونالد می‌بینید که یک ماشین مخصوص سفارش وجود دارد که می‌توانید با آن غذای خود را انتخاب کنید و هزینه آن را با اندرویدپی پرداخت کنید.
کار با اندرویدپی خیلی ساده است. کافی است فقط خرید خود را انجام دهید و یک لحظه موبایل خود را به دستگاه کارت‌خوان نزدیک کنید.
به همین سادگی و بلافاصله پس از برخورد موبایل با دستگاه، پرداخت شما با امنیت کامل از طریق NFC انجام می‌شود. در ادامه ویدئوی این گردش را حتما ببینید.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

یک روز با اندروید پی در نیویورکلینک منبع

دسته بندی ها: ویژه

دیدگاه ها