منو

۸ سایت مفید آموزشی برای باهوش شدن

درزمانی که دنیا ،گام های خود را به سمت دنیایی نو برمیدارد، ما میتوانیم براحتی از منابع متعدد اینترنتی که در اطراف ما در حال پرسه زدن هستند را قنیمت شمرده و اطلاعات خوبی در زمینه های مختلف را به دست بیاوریم ولی افسوس که بازهم در گیر شبکه های احتماعی هستیم و از این رو غافل میشویم از اینکه دنیا روبه پیشرفت میباشد و تنها راهی که میتوان با این دنیا سرعت گرفته جنگید و سرپا ایستاد بدست آوردن اطلاعات کافی در تمامی زمینه هاست .برای این کار با “ای ماسیس” همراه شوید تا با بازدید ۸ سایت به اطلاعات خود بیافزاید و بتوانید اطلاعات کاملی را برای خود ذخیره کنید.

اولین قدم بازدید سایت است.

بازدید سایت

اینترنت یکی از بهترین راه ها برای کسب اطلاعات بیشترو سنجیدن هوش شما می باشد .اگر به‌دنبال رسیدن به این هدف هستید حتما سری به این سایت‌هایی که از طرف سایت محبوب شما “ای ماسیس” برگزیده شده است بزنید.

۱ – مدرسه عکاسی دیجیتال (Digital Phtography School)

مهم نیست که شما تازه کار باشید و یا اینکه تا حدی مهارت لازم را داشته باشید چون اغلب انسانها دارای ذوق هنری خوبی هستند و عکاسی یکی از راه های برای پرورش دادن ذوق های هنری میباشد، مدرسه عکاسی دیجیتال به شما هر اطلاعاتی که برای مهارت‌های عکاسی نیاز دارید را ارائه می‌دهد. این سایت شامل مجموعه‌ای ارزشمند از مقالات متعدد و یک تالار گفتمان است که امکان ارتباط با سایر عکاسان و به اشتراک‌گذاری تجربیات آن‌ها را فراهم می‌کند. با رفتن به این سایت شما میتوانید اطلاعات لازم را برای عکاسی را دریافت کنید و از عکاسی لذت ببرید

۲ – Instructables

با رجوع به این سایت شما هر چیزی که علاقه دارید را یاد میگیرید. با استفاده از اطلاعاتی که در این سایت از قبیل دستورات ساده و ویدئوهای سرگرم کننده و جذاب و مفرح است می‌توانید دانش خود را بالاتر ببرید.و یا اینکه اگر شما صاحب نظرهستید ،می‌توانید ساخته‌ها و نظرات خود را روی سایت قرار دهید و آن چیزی را که می‌دانید با سایر مردم دنیا به اشتراک بگذارید.

۳ – دیتاکمپ (DataCamp)

فرآیند سیستم آموزشی این سایت به حدی ساده و راحت است که به کاربر کمک می‌کند تا دید مناسب و بهتری نسبت به کدنویسی پیدا کند. درست است که دوره های موجود در این سایت از ماهیانه گرفته تا سالیانه؛ پولی است، اگر شما علاقه به یاد گیری و کد نویسی دارین حتمآ به این سایت یه سر بزنید و بدانید از گزاشتن وقت پشیمون نخواهید شد

۴ – TED-Ed

همانطور که از اسم این سایت مشخص است یک سایت آموزشی با ویدئو های مختلف است که پلتفرمی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا درس‌‌های ویدئویی مختلف که توسط کارشناسان خبره ارائه شده دسترسی داشته باشید. ایده پشت این وبسایت ارائه درس‌هایی است که ارزش اشتراک‌گذاری برای کاربرانی را داشته باشند به دنبال موضوعات خاص هستند. شما می‌توانید با پخش کردن این ویدئوها که برخی از آن‌ها حتی جوایزی هم کسب کرده‌اند پایه‌گذار یک بحث جدید بین کسانی باشید که به آن موضوع علاقه دارند.

۵ – پروژه گوتنبرگ (Project Gutenberg)

در این سایت شما به یک کتابخانه دیجیتال دسترسی دارید و می‌توانید هر آن‌چه که خواستید را دانلود کنید. حتی اگر ایده و نظری داشته باشید ،سایت گوتنبرگ با داشتن بیش از چندین هزار کتاب الکترونیکی برای خواندن و یا دانلود کردن می باشد که مطمئنا به شما کمک می‌کند تا سطح دانش خود را ارتقا دهید. ؛ این وبسایت به ‌شما این امکان را می‌دهد که کتاب الکترونیکی رایگان خود را بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

۶ – Udemy

پیشنهاد ای ماسیس به شما دوستداران و همراهان همیشگی رفتن به این سایت و کسب کردن اطلاعات در حوزه مختلف می باشد.

این سایت با بیش از چندین هزار دوره در زمینه های مختلف و متفاوت به شما کمک خواهد کرد تا منابع مختلف را دارا باشید. این موضوعات هم گستردگی خیلی زیادی دارد و هم این‌که توسط کارشناسان هر حوزه توسعه یافته است.

۷ – کرسرا (Coursera)

به‌عنوان یک پلتفرم آموزشی؛سایت کرسرا به شما این امکان را میدهد تا دانش خود را روی موضوعات متفاوت افزایش دهید.

در سایت کرسرا؛ با بیش از ۸۰۰ دوره از موضوعات مختلف از جمله مهندسی مالی؛ تاریخ اینترنت و … روبرو هستید.

۸ – لایف‌هک (LifeHack)

با اطلاعاتی که از این سایت به‌دست می‌آورید می‌توانید فرد بهتری شوید و در جامعه با سهولت بیشتری به کندوکاو بپردازید.لایف هک به شما در نزدیک شدن و رسیدن به اهداف کمک می‌کند و ارتباطات شما را بهبود می‌دهد موضوعاتی که روی سایت قرار گرفته شامل ارتباطات؛ خلاقیت؛ اختراع؛ تربیت فرزند؛ کار و سایر مباحث می‌شود.

اگر می‌خواهید در این دنیای پر از رقابت حرفی برای گفتن داشته باشید تمام این مباحث به شما کمک می‌کند.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب, ویژه

دیدگاه ها