منو

اضافه کردن حساب کاربری GMAIL به آیفون ۵ و ۶

اضافه کردن حساب جیمیل به آیفون ۵ & 6 کار دشواری نیست. در این مطلب قصد داریم روش انجام اینکار را به شما بگوییم.شما حتی می‌توانید همین دستورالعمل را برای اضافه کردن اکانت جیمیل در آیپد خود مورد استفاده قرار دهید لطفا تا انتها با “ای ماسیس” همرا باشید

۱.تنظیمات(Settings) را باز کنید و به سمت پایین صفحه بروید. سپس بر روی بخش Mail, Contacts, Calendars تپ کنید و واردش شوید

 

۲. بر روی گزینه Add Account تپ کنید تا لیستی از ارائه دهندگان سرویس ایمیل را مشاهده کنید. Google را انتخاب کنید.

۳.نامی که دوست دارید دریافت‌کننده ایمیل ببینید را در بخش Name وارد کنید و در دو بخش پایین‌تر آدرس ایمیل خود و سپس پسورد ایمیل را وارد کنید. در بخش آخر یعنی Description نیز کلمه Gmail یا هر کلمه‌ای که نشانگر حساب جیمیل شما باشد را تایپ کنید. در قسمت بالایی صفحه بر روی Next تپ کنید.

۴. اکنون شما به صفحه‌ای وارد می‌شوید که گزینه‌های فعال یا غیر فعال کردن سینک ایمیل، مخاطبین، تقویم و یادداشت‌ها در اختیار شما قرار داده شده است. با فعال کردن هر بخش می‌توانید در اپلیکیشن مربوطه اطلاعات سینک شده را دریافت و سپس مشاهده کنید.

۵. اکنون شما به صفحه‌ای وارد می‌شوید که گزینه‌های فعال یا غیر فعال کردن سینک ایمیل، مخاطبین، تقویم و یادداشت‌ها در اختیار شما قرار داده شده است. با فعال کردن هر بخش می‌توانید در اپلیکیشن مربوطه اطلاعات سینک شده را دریافت و سپس مشاهده کنید.

۶. اکنون شما به صفحه‌ای وارد می‌شوید که گزینه‌های فعال یا غیر فعال کردن سینک ایمیل، مخاطبین، تقویم و یادداشت‌ها در اختیار شما قرار داده شده است. با فعال کردن هر بخش می‌توانید در اپلیکیشن مربوطه اطلاعات سینک شده را دریافت و سپس مشاهده کنید.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب, ویژه

دیدگاه ها