منو

ادوبی به کمک گردشگران و عکاسان می آید..

تا حالا شده که شما  جای دلخواه و زیبایی را پیدا کیند وبخواهین  عکس یادگاری از این محل زیبا داشتته باشین اما بدلیل کثرت جمعیت این امکان برای شما وجود ندارد و یا باید زمان زیادی را در انتطار خلوت شدن مکان بگذرانید. دیگر نگران نباشد با” ای ماسیس” همرا باشد تا قابلیت اظافه شده به شرکت (adobe) را به شما توضیح دهیم.

مهم ترین محصول شرکت ادوبی، فوتوشاپ است

گردشگر بودن بدین معناست که درست در زمانی که شما به محل دل خواه خود رسیده اید، گردشگران بسیار دیگری نیز در آنجا هستند. آه، گویا شرایط برای عکاسی ایده آل نیست!

اینک شرکت ادوبی (Adobe) راه کاری ارایه داده است تا گردشگران بتوانند یکدیگر را از عکس های هم حذف کنند! ادوبی این الگوریتم را در کنفرانس اخیر خود رونمایی کرد. ادوبی توضیح مختصری از نحوه کارکرد این قابلیت که Monument Mode نام گذاری شده است، ارایه داد اما به نظر می رسد که به عنوان مثال نرم افزار می تواند در لحظه، برج ایفل را تشخیص دهد و گردشگران دور و بر آن را از تصویر حذف کند. ادوبی اغلب تکنولوژی های نو را برای به کارگیری در سایر ابزار خود به نمایش می گذارد اما هیچ تضمینی برای ارایه نهایی آن ها در محصولات وجود ندارد و ممکن است هرگز به کاربران ارایه نگردد.

در هر صورت، خیال تان راحت، فوتوشاپ (Photoshop) هنوز وجود دارد!

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب

دیدگاه ها