منو

کنفرانس سالانه Google I/O 2016 بیست و نهم اردیبهشت ۹۵

مدیرعامل گوگل ساندر پیچای، ساعاتی پیش در توئیتر خود به صورت رسمی اعلام کرده که کنفرانس I/O گوگل ۲۰۱۶ در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ۹۵ در سالن آمفی‌تئاتر ساحلی واقع در مانتین ویو برگزار خواهد شد.

گوگل آی/او یک کنفرانس سالیانه که بر روی توسعه‌دهندگان متمرکز است و توسط گوگل در سان‌فرانسیسکوی کالیفرنیا برگزار می‌گردد. این کنفرانس دارای جلسات بسیار فنی است. گوگل آی/او از سال ۲۰۰۸ آغاز به کار کرد. I و O مخفف عبارت input/output (ورودی/خروجی) و “Innovation in the Open” (نوآوری در فضای باز) می‌باشد.امسال نیز طبق سنوات پیشین قرار است در تاریخ بیست و نهم اردیبهشت ۹۵، کنفرانس سالانه Google I/O 2016 البته این بار در مانتین‌ویو برگزار گردد.Google I/O بزرگ‌ترین فراهمایی توسعه‌دهندگان است که در سال جدید و پس از پایان به کار نمایشگاه MWC برپا می‌شود از این رو انتظار می رود گوگلی‌ها در آن با دستی پر حاضر شوند.

ثبت‌نام برای شرکت در این گردهمایی که هرساله با اهدای جوایزی به حضار همراه است، از تاریخ ۲۸ اسفندماه ساعت ۵ بعدازظهر شروع خواهد شد. از جمله موارد مهمی که انتظار داریم گوگل در این رویداد به آن‌ها بپردازید ویژگی‌های نسخه جدید سیستم‌عامل متن باز اندروید و شاید شروع ادغام آن با پلتفرم گوگل کروم باشد. لازم به ذکر است که تمامی جلسات برنامه نویسان در این کنفرانس به صورت استریم نیز قابل مشاهده خواهد بود

دسته بندی ها: تکنولوووژی, کسب و کار دیجیتال, ویژه

دیدگاه ها