منو

Dell مدل‌ های جدید XPS 13 را معرفی کرد

به گزارش ای ماسیس :

شرکت «دل» (Dell) مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کرد که از نسل هفتم پردازنده‌های اینتل بهره می‌برند. براساس ادعادی شرکت دل این پردازنده‌ها باعث شده‌اند که مصرف باتری هم کاهش پیدا کند تا کاربران بتوانند بیشتر با لپ‌تاپ کار کنند.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: شرکت «دل» (Dell) مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کرد که از نسل هفتم پردازنده‌های اینتل بهره می‌برند. براساس ادعادی شرکت دل این پردازنده‌ها باعث شده‌اند که مصرف باتری هم کاهش پیدا کند تا کاربران بتوانند بیشتر با لپ‌تاپ کار کنند.

Dell مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کرد

این مدل جدید در رنگ زرگلد هم راهی بازار می‌شود که به احتمال زیاد علاقه‌مندان زیادی پیدا خواهد کرد. کاربران می‌توانند این لپ‌تاپ را در دو مدل خریداری کنند. مدل اول یک صفحه نمایش QHD خواهد داشت و مدل دوم از صفحه نمایش FullHD لمسی بهره می‌برد. دل به این موضوع اشاره کرده که کاربران با این لپ‌تاپ می‌توانند تا ۱۳ ساعت به گشت و گذار در اینترنت و تماشای ویدیوی بنشینند.

Dell مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کرد

البته برای مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 چند سخت افزار مختلف در نظر گرفته شده است. کاربران می‌توانند مدل‌های Core i3، Core i5 و Core i7 این محصول را با ۴، ۸ و ۱۶ گیگابایت رم خریداری کنند. همچنین ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲ و ۱ ترابایت حافظه‌ی داخلی هم برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. شرکت دل از تراشه‌ی گرافیکی Intel HD 650 روی این محصول استفاده کرده است.

Dell مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کرد

فروش این لپ‌تاپ از تاریخ ۱۳ مهر ماه با قیمت پایه ۷۹۹ دلار آغاز می‌شوند. همچنین مشخص شد که مدل رزگلد با قیمت ۱۴۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

Dell مدل جدید لپ‌تاپ‌های XPS 13 را معرفی کردلینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها