منو

HTC 11 صفحه نمایش خمیده دارد

به گزارش ای ماسیس :

تنها شش ماه از عرضه‌ی گوشی HTC 10 نمی‌گذرد که شایعات به ساخت مدل جدیدتر و ویژگی‌های آن اشاره می‌کنند. در این شایعات گفته شده که گوشی بعدی شرکت HTC با نام HTC 11 راهی بازار می‌شود و شباهت زیادی به گلکسی S7 اج شرکت سامسونگ دارد.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: تنها شش ماه از عرضه‌ی گوشی HTC 10 نمی‌گذرد که شایعات به ساخت مدل جدیدتر و ویژگی‌های آن اشاره می‌کنند. در این شایعات گفته شده که گوشی بعدی شرکت HTC با نام HTC 11 راهی بازار می‌شود و شباهت زیادی به گلکسی S7 اج شرکت سامسونگ دارد.

HTC 11 مثل گلکسی S7 صفحه نمایش خمیده دارد

در شایعات جدید گفته شده که پرچم‌دار جدید این شرکت از صفحه نمایش خمیده استفاده می‌کند. به نظر می‌رسد که استقبال از صفحه نمایش خمیده در پرچم‌دارهای سامسونگ باعث شده که شرکت‌های دیگر هم دست به چنین کاری بزنند. اکنون شایعه شده که گوشی جدید شرکت شیائومی هم صفحه نمایش خمیده دارد.

همچنین تصویری از این گوشی منتشر شده که هیچ دکمه‌ای روی آن دیده نمی‌شود. قبلا شایعه شده بود که HTC در حال ساخت یکسری گوشی جدید با نام Ocean است که هیچ‌گونه دکمه‌ای روی آن قرار نگرفته است. در ادامه‌ی اطلاعات لو رفته از پرچم‌دار جدید HTC گفته شده که این تلفن همراه هوشمند ضد آب خواهد بود و از پورت USB Type-C بهره می‌برد. همچنین مشخص شده که این محصول از دوربین دوتایی بهره می‌برد.

HTC سعی دارد در پرچم‌دار جدیدش کلی ویژگی‌های جدید قرار دهد تا بتواند نظر کاربران بیشتری را به سمت محصولات خودش جلب کند. در ادامه می‌توانید طرح‌های اولیه‌ی گوشی HTC 11 را مشاهده کنید:

HTC 11 مثل گلکسی S7 صفحه نمایش خمیده دارد
HTC 11 مثل گلکسی S7 صفحه نمایش خمیده دارد
HTC 11 مثل گلکسی S7 صفحه نمایش خمیده داردلینک منبع

دسته بندی ها: نقد و بررسی

دیدگاه ها