منو

HTC Bolt نقش یک پرچم‌دار را بازی می‌کند

به گزارش ای ماسیس :

محصول جدید HTC با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ راهی بازار می‌شود. تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ روی پرچم‌دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی مشکلات گرمایی داشت و کاربران را به درد سر انداخت.

مجله دیجی کالا – مجید نوردوست: می‌دانیم که HTC روی گوشی جدیدی با نام HTC Bolt کار می‌کند. در هفته‌ی گذشته هم کلی خبر از این محصول به بیرون درز کرده بودند. محصولی که شباهت‌هایی به HTC 10 دارد و با اندروید ۷٫۰ راهی بازار خواهد شد. حتی مشخص شده که جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا هم ندارد. امروز یکسری اطلاعات جدیدتر از این تلفن همراه هوشمند به بیرون درز کرده است.
HTC Bolt نقش یک پرچم‌دار را بازی می‌کند
در این اطلاعات گفته شده که محصول جدید HTC با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ راهی بازار می‌شود. تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۱۰ روی پرچم‌دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی مشکلات گرمایی داشت و کاربران را به درد سر انداخت. حتی دو شرکت HTC و سامسونگ هم از این تراشه روی محصولات خودشان استفاده نکردند.

HTC Bolt نقش یک پرچم‌دار را بازی می‌کند

گوشی HTC Bolt از یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ با دقت تصویر ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل بهره می‌برد. سه گیگابایت رم دارد و از ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی برخودار خواهد بود. البته شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که می‌توان با کارت حافظه میزان حافظه‌ی داخلی دستگاه را افزایش داد. در حالت کلی این گوشی از سخت افزار قابل قبولی بهره می‌برد. در حالی که پردازنده‌ی آن جدید نیست و مقدار رم آن می‌توانست کمی بالاتر باشد، با محصول خوبی سر و کار خواهیم داشت. محصولی که در نقش یک پرچم‌دار ظاهر خواهد شد.

HTC Bolt نقش یک پرچم‌دار را بازی می‌کندلینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها