منو

Prisma ویدئوها را هم به نقاشی تبدیل می‌کند

به گزارش ای ماسیس :

پریسما برنامه ویرایش عکس مشهوری که عکس‌های ساده را با استفاده از پردازش پیچیده به آثار هنری بدل می‌کند، به‌تازگی از ویدئو کلیپ‌های ۱۵ ثانیه در آی‌اواس نیز پشتیبانی می‌کند.

وب سایت فارنت – مارال کاتبی: پریسما برنامه ویرایش عکس مشهوری که عکس‌های ساده را با استفاده از پردازش پیچیده به آثار هنری بدل می‌کند، به‌تازگی از ویدئو کلیپ‌های ۱۵ ثانیه در آی‌اواس نیز پشتیبانی می‌کند.
اپلیکیشن Prisma حالا ویدئوها را هم به آثار هنری تبدیل می‌کند

به این معنی که از حالا می‌توانید برنامه را با ویدئوهای کوتاه تغذیه کرده و انیمیشن‌هایی شبیه به کامیک در کمتر از یک دقیقه از آن دریافت کنید. تمام پردازش در گوشی هوشمند شما صورت می‌گیرد و کاربران بدون اتصال به اینترنت نیز می‌توانند ویدئوهای پریسمایی بسازند. برای این قابلیت ۹ حالت و فیلتر مختلف وجود دارد.

پریسما کار خود را از چهار ماه پیش در آی‌اواس و یک ماه بعد در اندروید آغاز کرد. در اولین ماه کار این اپلیکیشن که رایگان بود، بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود شد. بخشی از کار این برنامه استفاده از پردازش شبکه‌ای عصبی یا استفاده از الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای پردازش عکس‌ها بود. به توصیف خود پریسما این کار کاملاً متفاوت با فیلترهای عکس مختلف است، چراکه برنامه با استفاده از داده‌ای که با آن تغذیه می‌شود عکس جدیدی را از پایه تولید می‌کند.

جدای از این مطلب، باید به توانایی برنامه در جالب ساختن ساده‌ترین عکس‌ها (و از این به بعد ویدئوها) توجه کنیم. تا حدی که این برنامه می‌تواند عنوان بهترین اپلیکیشن سال را هم دریافت کند.

سازندگان پریسما که در مسکو زندگی می‌کنند، میگویند که آپدیت جدید در عرض چند هفته برای اندروید نیز موجود خواهد بود. به‌زودی این اپلیکیشن از فرمت GIF هم پشتیبانی می‌کند؛ البته شرکت زمان دقیقی برای ارائه این پشتیبانی مشخص نکرده است.لینک منبع

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها