منو

سونی اکسپریا C5 اولترا آپدیت اندروید ۵.۱ را دریافت می کند

همین دو روز پیش سونی با عرضه آپدیت اندروید ۵.۱ آبنبات چوبی برای اکسپریا C4 ما را متعجب کرد. این خبر دور از انتظار بود زیرا پیش از این کمپانی سونی گفته بود که این گوشی از اندروید ۵.۰ به آپدیت اندروید ۶.۰ مارشمالو جهش خواهد کرد و در این میان آپدیت اندروید ۵.۱ برای آن عرضه نخواهد شد. امروز برای یک گوشی دیگر نیز دقیقاً همین اتفاق افتاد. به نقل از سونی، اکسپریا C5 اولترا نیز قرار بود مستقیماً آپدیت مارشمالو را دریافت کند. اما در حال حاضر آپدیت اندروید ۵.۱ برای این مدل نیز آماده اجرا ست.

در این خبر اعلام شده که تمامی انواع گوشی C5 اولترا این آپدیت را دریافت خواهند کرد، فارق از اینکه در کجای دنیا فروخته شوند. از نظر شماره مدل ها، کد نسخه تک سیم این گوشی E5553 و E5506 بوده و نسخه دو سیم آن E5533 و E5563 نام دارند که همگی آپدیت ۵.۱ را دریافت می کنند.

اما برای اطمینان ۱۰۰ درصد از صحت این خبر باید چند روزی صبر کنید تا شاهد اولین گوشی آپدیت شده باشید. اگر یک سونی اکسپریا C5 اولترا تک سیم دارید، پس از به کار بردن آپدیت عدد ۲۹.۱.A.0.87 را خواهید دید، در حالی که برای آپدیت C5 اولترای دو سیم عدد ۲۹.۱.B.0.87 باید باشد.

خوشبختانه عرضه آپدیت اندروید ۵.۱ تاریخ اجرای آپدیت اندروید ۶.۰ مارشمالو را برای این گوشی ها به تاخیر نخواهد انداخت.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب

دیدگاه ها