منو

Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز است

به گزارش ای ماسیس :

کمتر از یک هفته تا عرضه‌ی بازی Rise of the Tomb Raider برای پلی‌استیشن۴ باقی مانده است و شرکت بازی‌سازی اسکوئرانیکس، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرده است.

مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: کمتر از یک هفته تا عرضه‌ی بازی Rise of the Tomb Raider برای پلی‌استیشن۴ باقی مانده است و شرکت بازی‌سازی اسکوئرانیکس، تصاویر جدیدی از این بازی منتشر کرده است. این شرکت هم‌چنین خبر داده است که به مناسبت سالگرد ۲۰ سالگی مجموعه بازی‌های «توم ریدر»، بازی‌کننده‌هایی که در هفته‌ی اول، نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ بازی Rise of the Tomb Raider را بخرند، ۱۰۰۰۰۰ امتیاز درون بازی دریافت می‌کنند.

Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز است

می‌توان با استفاده از این مقدار اعتبار خرید، برای خرید پک‌های کارت در بازی استفاده کرد یا اینکه از آن‌ها در بخش آنلاین دو نفره‌ی بازی، برای خرید آیتم‌ها استفاده کرد.

اسکوئرانیکس به مناسبت بیست سالگی مجموعه‌ی توم ریدر هم‌چنین خبر از برگزاری یک مسابقه‌ی صخره‌نوردی داده است. قسمت اول این مسابقه، فردا و قسمت دوم آن در روز ۱۲ اکتبر و همزمان با عرضه‌ی بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration پخش خواهد شد.

نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ بازی Rise of the Tomb Raider قرار است تمام محتوای دانلودی که تا به حال برای آن عرضه شده را در خودش جای داده باشد. یک بخش کاملا جدید به اسم Blood Ties هم به این نسخه اضافه شده که اتفاقات آن در عمارت کرافت اتفاق می‌افتد. حالت دو نفره‌ی آنلاین هم از دیگر بخش‌های نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ این بازی است.

بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration قرار است در روز یازدهم اکتبر برای پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

می‌توانید در ادامه، تصاویر جدید بازی را ببینید.

Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز است
Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز است
Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز است
Tomb Raider جدید روی PS4 شگفت‌انگیز استلینک منبع

دسته بندی ها: منتخب

دیدگاه ها