منو

نانوشته های از بازی محبوب pes2016

پس از اینکه در بازی PES 2016 گلی را به ثمر رساندید، گزینه های مختلفی بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند که به شما این امکان را می دهند تا جشن پیروزی بعد از گل بازیکنتان را خودتان تعیین کنید. این موضوع از آن جا جالب تر می شود که بدانید سری FIFA هم چیزی شبیه به این را به بازی افزوده است.

کونامی در ادامه افزود که قرار است در این نسخه از سری بازی های PES، انیمیشن های بیشتری وجود داشته باشند. کونامی این خبر را تحت عنوان ” Human Motion Feature ” منتشر کرد و خبر داد که انیمیشن های این نسخه، به نسبت نسخه های قبلی، سه برابر بیشتر است.

لازم به ذکر است که سیستم کنترل توپ هم در بازی PES 2016 متحول شده است تا تجربه ی بازی در دنیای واقعی را به شما القا کند. کونامی ادعا می کند که قرار است این فرنچایز را دوباره به مدعی برای جدال با FIFA تبدیل کند. مطمئنا واکنش طرفداران FIFA در این مورد جالب خواهد بود.

به تازگی چند اسکرین شات جدید از این عنوان منتشر شده است که سعی دارد قدرت گرافیکی این عنوان را به تصویر بکشد. این عنوان از موتور گرافیکی Fox Engine بهره می برد و این در حالی است که در دو نسخه ی گذشته ی نیز از این موتور قدرتمند بهره برده است اما موفق نشده بود از قدرت واقعی این موتور استفاده کند ولی با انتشار این تصاویر به نظر می رسد که این بازی از نظر گرافیکی تکامل خاصی یافته است.

این انیمیشن ها نه تنها گیم پلی عنوان PES 2016 را واقعی تر می کنند، بلکه این امکان را می دهند تا گرفتن ستاره های دنیای فوتبال در بازی، کمی آسان تر شود. چیزهای کوچکی به PES 2016 افزوده شده اند که بحث جدل بازیکنان را با داور به تصویر می کشند. به علاوه، انیمیشن های بیشتری هم برای دروازه بانان تعبیه شده اند که واکنش های جدیدی را به همراه می آورند. مثلن گرفتن پنالتی و یا واکنش های قشنگ تری که هر گیم پلی ای دوست دارد.

دسته بندی ها: تکنولوووژی

دیدگاه ها