منو

چه دستگاه های اندروید ۶.۰ را دریافت میکنند؟

سامسونگ، (به کره‌ای: 삼성그룹) شرکت خوشه‌ای کره‌ای و چندملیتی می‌باشد، که از تعداد زیادی شرکت تابعه، زیرمجموعه و فرعی تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تاسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک شد و در اواسط دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتی‌سازی وارد گردید.

در سال ۱۹۸۷ لی درگذشت، که در پی آن سامسونگ به چهار گروه مستقل تقسیم شد: گروه سامسونگ، گروه شینسگائه، گروه سی‌جی و گروه هانسول. از دهه ۱۹۹۰ سامسونگ فعالیت‌هایش را جهانی کرد، که تمرکز اصلی آن را صنایع الکترونیک، گوشی تلفن همراه و نیم‌رساناها، تشکیل می‌دادند.

امروزه گروه سامسونگ شامل مجموعه‌ای از ۸۰ شرکت می‌باشد، که بزرگترین مجموعه تجاری-صنعتی در کره جنوبی محسوب می‌شود. شمار کارکنان این گروه در سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۴۲۷٬۰۰۰ نفر اعلام شد. شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های زیرمجموعه آن عبارتند از: سامسونگ الکترونیکس (بزرگترین شرکت فناوری اطلاعات جهان)بزرگترین شرکت این گروه است،صنایع سنگین سامسونگ (دومین شرکت بزرگ صنایع کشتی‌سازی کره)، شرکت مهندسی سامسونگ و سامسونگ سی اند تی (بترتیب سیزدهم و سی‌وششمین شرکت‌های بزرگ ساختمانی جهان)، سامسونگ کارت، سامسونگ فایر، سامسونگ لایف (چهاردهمین شرکت بزرگ بیمه عمر جهان)، سامسونگ اورلند (قدیمی‌ترین شهر بازی در کره جنوبی)، سامسونگ تکوین و چیل ورلدواید (پانزدهمین شرکت تبلیغاتی جهان). دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، در سئول قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود.

سامسونگ قرار است کهشکان هفتم نسخه ی S را در MWC سال ۲۰۱۶ با اندروید پیش فرض ۶.۰ مارشمالو رونمایی کند. اما این باعث نمی‌شود که نسل های قبلی این گوشی به فراموشی سپرده شوند. این غول گوشی هوشمند کره جنوبی، در حال کار بر روی اندروید ۶.۰ مارشمالو است تا آن را برای گوشی های خود ارائه کند. به تازگی ، SamsungVie گزارشی را ارائه کرده و در آن، دوازده گوشی هوشمند و تبلت سامسونگ که به زودی اندروید ۶.۰ را دریافت خواهند کرد نام برده شده است.

Samsung

با توجه به این لیست ، گوشی های سامسونگ گلکسی نوت ۵، گلکس نوت ۴، گلکسی نوت ۴ Duos، گلکسی نوت اج، گلکسی اس ۶ اج پلاس، گلکسی اس ۶ اج، گلکسی اس ۶، گلکسی اس ۶ Duos، گلکسی اس ۵ نئو و گلکسی اس ۵ LTE-A، در سه ماه اول سال ۲۰۱۶ به اندروید ۶.۰ مارشمالو به روز خواهند شد و باقی دستگاه ها شامل، گلکسی آلفا، گلکسی تب A، گلکسی تب S2 ۸.۰، گلکسی تب S2 9.7 و چندی دیگر، در سه ماهه دوم سال آینده به روز رسانی خواهند شد.

همانند همیشه، نمی‌توانیم بگوییم که این اطلاعات کاملا درست هستند و تا وقتی که سامسونگ اطلاعات رسمی را ارائه کند باید منتظر بمانیم. با این وجود، برخی گزارش ها گلکسی اس ۶ و گلکسی نوت ۴ را در حال اجرای اندروید ۶.۰ نشان می‌دهند. در هر صورت، دستگاه ها یاد شده در این لیست، به زودی به روز رسانی خواهند شد.

دسته بندی ها: تکنولوووژی, منتخب

دیدگاه ها